wtorek, 23 lutego 2016

65. Jakub Wolny

Hej,
Długo zastanawiałam się co dzisiaj dodać na bloga. Plastron jednak pozostawię na piątek :) Przede mną do napisania kilka listów jednakże ciężko znaleźć czas. Pojawiły się u mnie też problemy odnośnie wyjazdu do Wisły. Dziwię się dlaczego w hotelach pracują tak niekompetentne osoby. Cały czas mam nadzieję, że uda się pojechać. Dwa konkursy indywidualne to doprawdy wielka rzecz przynajmniej w moim mniemaniu.
Do końca konkursu w Lahti trzymałam kciuki aby Dawid Kubacki zanotował spektakularny wynik w swojej karierze, jak i najlepszy wynik w tym sezonie reprezentanta Polski - nie udało się ale 11. miejsce też jest dobre! Szkoda drugiego skoku, jednak Dawid mimo wszystko jest równy w swych skokach. Fatalny skok Kamila w treningu a potem wygrana w kwalifikacjach. Niby ta druga rzecz powinna cieszyć, lecz każdy kibic nadal drży o to czy Kamil zdoła skakać równo przez cały konkurs. Został odsunięty od składu do konkursu drużynowego. Słuszna decyzja! Zostali wybrani najrówniejsi, mimo że warunki były jakie były to nasza drużyna wywalczyła 6. miejsce! Fakt.. Kiedyś powiedzielibyśmy, że to fatalny wynik ale teraz na nic więcej liczyć nie możemy - no może wtedy gdyby Andrzej Stękała zostałby puszczony w znacznie lepszych warunkach ale nie ma co szukać winnych. Konkurs się zakończył a przed nami kolejny.
Peter Prevc wygrywa w serii próbnej! Czy Słoweniec zdoła wrócić na właściwe tory i przerwać dominację Michaela Hayboecka na fińskich obiektach? Odpowiedź już wkrótce :)
Coś zawędrowało do waszych skrzynek w tym tygodniu?

10 dni do Pucharu Świata w Wiśle!

Wymiana:
Roman Koudelka

*.*


Kraj: Polska
Data urodzenia: 15 maj 1995 r. w Bielsko-Białej
Klub: LKS Klimczok Bystra

Reprezentant Polski w skokach narciarskich. Indywidualny oraz drużynowy Mistrz Świata Juniorów z Val di Fiemme 2014. Zadebiutował w Pucharze Świata 19 stycznia 2014 roku podczas zawodów w Zakopanem zajmując 45. miejsce, pierwsze punkty zdobył w tym roku w Willingen, gdzie zajął 30. miejsce. 3 października 2014 r. podczas kwalifikacji do konkursu LGP w Klingenthal upadł po swym skoku przez co naderwał sobie więzadło krzyżowe przednie. Pierwsze skoki po kontuzji oddał ponad rok od nieszczęśliwego upadku.Konkurs indywidualny w Kuopio czas zacząć!
Pozdrawiam :)

14 komentarzy:

 1. Gratuluję :) po pierwszej serii zawody w Kuopio układają się bardzo dobrze! Trzymajmy kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) Życzę ci, żeby udało ci się pojechać do Wisły :)
  grafypati.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/57-asier-illarramendi.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  morethanskijumping.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje. Zapraszam również do mnie na nowo co powstałego bloga o autografach skoczków - http://autografymichala.blogspot.com/?zx=5b0d4150a747b0f5

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje. Zapraszam do mnie. Jest post z plastronem Stefana Hula. Dzisiaj Andreas Wank.

  http://autografywiktorii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń