wtorek, 13 stycznia 2015

15. Richard Freitag

Dobry wieczór,
Już w czwartek wyruszam w długą podróż do Zakopanego ale warto! Trzeba trzymać kciuki za dobrą pogodę, bo o atmosferę nie trzeba się martwić. Torba spakowana, bilety uszykowane i czekam z niecierpliwością na sobotę. Nie wybieram się co prawda na kwalifikacje ale w sobotę i niedzielę będę się bawić w gronie najlepszych kibiców na świecie :)
Sektor D wita - trzeba spróbować wszystkiego. Chce zobaczyć skoki z tej strony, chociaż wiadomo, że sektor C jest najlepszy i za rok tam powracam :)
Ktoś z was się wybiera?
Polecam serdecznie zakup magazynu "Champion - sport and more". W nowym numerze na okładce Kamil Stoch i wiele, wiele o nim :)

*.*Kraj: Niemcy
Data urodzenia: 14 sierpień 1991 r. w Erlabrunn
Klub: SG Nickelhuette Aue
Rekord życiowy: 231 m na Kulm w Tauplitz (16 styczeń 2016 r.)

Reprezentant Niemiec w skokach narciarskich. Srebrny i brązowy medalista drużynowy Mistrzostw Świata. Srebrny medalista drużynowy Mistrzostw Świata w Lotach. Zwycięzca indywidualnych zawodów Pucharu Świata.Aktualizacja (12.02.15 r.):


  
Aktualizacja (05.08.15 r.):Aktualizacja (25.09.15 r.):Aktualizacja (11.03.17 r.):Jestem pod wrażeniem formy Richarda w tym sezonie, jednak nie darzę tego zawodnika jakąś sympatią. Cenię go za jego osiągnięcia ale jako osobę to niezbyt. Napisałam prośbę i załączyłam kupon IRC na adres:

Richard Freitag
Schachtstra
ße 09
D-08359 Breitenbrunn
Germany


Powodzenia :)

3 komentarze:

 1. Gratuluję :) ja akurat bardzo lubię "Ryśka" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję autografu :)
  Ja się wybieram do Zakopanego, sektor C :). Do Wisły z resztą też :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z chęcią wybrałabym się również do Wisły ale ciężko by było tymbardziej, że dość daleko mam. Ale LGP sobie nie odpuszczę :)

   Usuń