środa, 11 marca 2015

24. Andreas Wellinger

Dobry wieczór,
Przyszły kolejne listy, nowe autografy także mam co dodawać na bloga. Dzisiaj wyjątkowo zadziwił mnie bohater tego postu ale o tym nieco później.
Skoki narciarskie w Lahti oraz Kuopio ciężko mi ocenić, mam mieszane uczucia ale pogoda też rozdawała karty. Kamil Stoch wraca do zdrowia i najprawdopodobniej w Norwegii wystartuje w zawodach. Sezon zbliża się do końca, wkrótce Planica i znów przerwa od skoków. Zacznie się odliczanie do LGP. Z pewnością się tam udam. Przed nami jeszcze parę konkursów także miejmy nadzieję, że nasi skoczkowie sprawią nam niespodziankę :)
Ostatnio pytałam was o zdanie na temat konkursu, w którym można by było wygrać plastron jakiegoś z naszych reprezentantów. Ponawiam pytanie, bo tylko nieliczni coś na ten temat powiedzieli.
Zależy mi aby ten konkurs był porządnie przeprowadzony, z dużą ilością osób, bo byłoby o co "powalczyć" :)

Wymiana:
Andreas Wellinger

*.*


Kraj: Niemcy
Data urodzenia: 28 sierpień 1995 r. w Ruhpolding
Klub: SC Ruhpolding
Rekord życiowy: 245 m na Vikersundbakken w Vikersund (18 marzec 2017 r.)

Reprezentant Niemiec w skokach narciarskich. Członek kadry narodowej. Drużynowy złoty medalista ZIOM 2012, brązowy medalista mistrzostw świata juniorów 2013. Zwycięzca Letniego Grand Prix 2013. Drużynowy mistrz olimpijski 2014. Wicemistrz świata ze skoczni normalnej i dużej z Lahti 2017. Złoty medalista z konkursu drużyn mieszanych z Lahti 2017. Zajął trzecie miejsce w nowym turnieju Raw Air. W sezonie 2016/2017 zajął 2. miejsce w lotach narciarskich.

Andreas do autografów dołączył także czekoladkę "Milka" z autografem:Aktualizacja (11.10.15 r.):Aktualizacja (26.03.17 r.):Byłam ogromnie zaskoczona widząc upchaną kopertę. To miłe ze strony Andreasa :) Miałam już jeden autograf ale nie był on otrzymany od Wellingera tylko dostałam od znajomego, dlatego zależało mi by napisać. Cenię tego skoczka i to bardzo, było mi go szkoda, gdy miał ten nieszczęsny upadek. Widząc go teraz na skoczni ogromnie ściskam kciuki tak jak dawniej, brakowało go. Adres na który możecie pisać to:

Andreas Wellinger
Biathlonzentrum 1
83324 Ruhpolding 
Germany

Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję! Świetne karty ma ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromne Gratulacje :) A co do konkursu to świetny pomysł :) Wygrać plastron jednego z naszych reprezentantów to jest coś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :D Dodasz do linków? http://grafykaroliny.blogspot.com/
  U mnie dodane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromne gratuluacje :) super jestcta pierwsza karta, chyba jeszcze raz napiszę do Andiego ;) a co do konkursu, to jestem jak najbardziej za ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Nie, ponieważ nigdzie nie mogę teraz dostać. Zamiast IRC dałam dwa znaczki niemieckie na list zwykły (znajomi mi wysłali), ale jeżeli chcesz napisać do Wellingera to potrzeba kuponu IRC :)

   Usuń