piątek, 16 października 2015

53. Michael Hayboeck

Cześć,
Pomimo późniejszej pory to postanowiłam i tak dodać post. Przejrzałam dzisiaj 1/3 moich autografów i zorientowałam się, że wielu wam nie pokazałam. Ale spokojnie.. Nadrobię to :)
W ostatnim czasie miałam kilka wymian i cieszę się, że trafiam na tak uczciwych ludzi. Dziękuję bardzo!
Dzisiaj nieco smutny dzień, gdyż zmarł wieloletni komentator skoków narciarskich na antenie Eurosportu - Bogdan Chruścicki. Wieka strata :(

*.*


Kraj: Austria
Data urodzenia: 5 marzec 1991 r. w Linz
Klub: UVB Hinzenbach-Oberoesterreich
Rekord życiowy: 241,5 m na Letalnicy w Planicy (20 marzec 2015 r.)

Reprezentant Austrii w skokach narciarskich. Czterokrotny złoty medalista Mistrzostw Świata Juniorów. Dwukrotnie zajął miejsce na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego. W sezonie 2014/2015 zajął drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni. Na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi  oraz na Mistrzostwach Świata w Falun zajął z drużyną drugie miejsce.Aktualizacja (20.09.16 r.):

Aktualizacja (14.02.17 r.):Jeszcze tydzień i będę mogła pisać także muszę się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać ściągnięcia usztywnienia. Mam już koperty uszykowane, adresy także, więc pozostaje napisać listy - najtrudniejsza część :)
Mam nadzieję, że coś trafiło w tym tygodniu do waszych skrzynek.
Udanego weekendu!

9 komentarzy:

 1. Ja również jestem poruszony śmiercią Pana Bogdana. Pomimo czasem głupich pomyłek jakie popełniał, Jego komentarz był przede wszystkim szczery i obiektywny. Za to Go właśnie ceniłem jako sprawozdawcę sportowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje ! :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje
  Świetny autograf!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow *o*
  GRATULACJE! :D
  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń