sobota, 24 października 2015

Plastron Romana Koudelki

Witam,
Post z jednodniowym opóźnieniem ale nie byłam w stanie wczoraj go wstawić za co przepraszam. Dziękuję wam, że tak licznie tu zaglądacie, statystyki się bardzo poprawiły co mnie bardzo cieszy. Przez cały tydzień nic nie trafiło do mojej skrzynki z wyjątkiem jednej wymiany. Dziękuję Kasi (http://autografykasi.blogspot.com) i polecam zarówno wymiany, bo to uczciwa osoba, jak i polecam jej bloga :)
Kranjec i Wasiljew sezon letni zakończyli kontuzją. Trzymam kciuki aby jak najszybciej wrócili do skakania i co najważniejsze, aby czym prędzej wystartowali w sezonie zimowym :)
Kolejna osoba dołączyła do listy tych, którzy postanowili zakończyć karierę. Lista ta jest wyjątkowo długa i zapewne nie cieszy, bo to przykre, że tak wielu utalentowanych skoczków, kończy karierę. Teraz taką decyzję podjął Oldrik van der Aalst. Był to reprezentant Holandii, niezbyt znany skoczek ale mimo wszystko jestem zdania, że każdy ma w sobie potencjał, lecz nie każdy ma cierpliwość aby wyczekiwać tej wymarzonej formy. Powodzenia Oldrik!
Jedni kończą karierę a drudzy nie mogą się zdecydować jaki kraj reprezentować. Taki dylemat ma Jonas Sandell, który raz reprezentuje Norwegią a raz Szwecję, teraz jednak powraca do Norwegii. Oby tak już zostało :)
Pomimo bardzo dobrych wyników w sezonie letnim Daniela Andre Tande, został on przydzielony na sezon 2015/2016 do kadry B. Sam zawodnik twierdzi, że nie robi mu to różnicy, gdyż i tak zawodnicy kadry A, jak i B są na bardzo dobrym poziomie i nic mu się nie stanie jak będzie traktował w tej drugiej grupie. Jak najbardziej się z tym zgadzam! Norweskie skoki bardzo się pną w górę, zawodnicy mają wielki potencjał i talent, który trener Stoeckl potrafi wydobyć!
Michael Hayboeck został Letnim Mistrzem Austrii na dużej skoczni! Ogromne gratulacje dla tego oto skoczka. Jeżeli zaś chodzi o Letnie Mistrzostwa Niemiec to zwyciężył Severin Freund! Richard Freitag póki co zmaga się z kontuzją kolana ale zapewnia, że wystartuje w inauguracyjnym konkursie w Klingenthal, oby tak było :)

28 dni do Pucharu Świata!

Aktualizacja postu (nowe autografy):
Bartłomiej Kłusek

*.*

Jeden z cenniejszych plastronów w mojej kolekcji i w dodatku jeden z trzech z Planicy :) Tak oto prezentuje się plastron Romana Koudelki:


Pozdrawiam :)

11 komentarzy:

 1. Gratuluję! :) Świetnie prezentuje się ten plastron :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Bardzo mi się podoba ten plastron. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. SKOKInews.com - Skoki narciarskie - Nasza i Wasza Pasja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i zapraszam na nowy post :) http://blizejgwiazd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje :)
  ZAPRASZAM na Mojego Nowego Posta : http://autografymoje.blogspot.com/2015/10/sami-khedira.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i
  Zapraszam na nowy wpis!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2015/10/131-grzegorz-krychowiak-po-raz-drugi.html

  OdpowiedzUsuń