wtorek, 7 kwietnia 2015

Plastron Harri Olli

Dzień dobry,
Mam nadzieję, że mieliście udane święta  Jak zwykle szybko minęło, niestety. Nie muszę zaś martwić się o to, że zabraknie mi autografów bądź "gadżetów", bo mam teraz wiele nowych i z chęcią wam je pokaże. Kto wie.. Może dziś znów coś wpadnie do skrzynki. Nie pamiętam nawet do kogo pisałam te całe prośby i za każdym razem siebie karcę, że gdzieś tego nie zapisuję.

Aktualizacja postu (nowe autografy):
Stefan Kraft
Jurij Tepes

Wymiana:
Severin Freund

Oto plastron z Planicy należący do Harriego Olli - fińskiego skoczka narciarskiego, który już w styczniu 2011 roku ogłosił zakończenie kariery ale ku zaskoczeniu wrócił do skakania i mogliśmy go oglądać w pięknej Planicy na zmodernizowanym mamucie. Najpiękniejszy plastron, który posiadam w swojej kolekcji. Ten orzeł zdecydowanie go wyróżnia :)


Pozdrawiam :)

22 komentarze:

 1. Serdeczne gratulacje, zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. graatulacje!! :) + obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłaś tam na zawodach czy zdobyłaś w inny sposób? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój znajomy jest fotografem skoczków narciarskich i załatwił mi ten plastron, bo do Planicy w ostateczności się nie wybrałam, mimo że miałam :)

   Usuń
 4. Cudowny! Ile plastronów już masz i od jakich skoczkow? Pytam tak z ciekawości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam 7 plastronów ale wkrótce kolejne 3 zawitają. Póki co mam trzy plastrony Piotra Żyły, plastron Krzysztofa Bieguna, Harriego Olli, Noriakiego Kasai, Daiki Ito :) Jeszcze jeden dodatkowy miałam Daiki Ito ale był dany na konkurs.

   Usuń
 5. Wow, jak zdobyłaś Kasaiego? I wszystkie pozostałe na zawodach czy jakiś listownie? Zdradzisz jakie 3 zawitają? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasaiego zdobyłam na zawodach w Wiśle. Co do reszty plastronów to różnie z tym bywa. Jeden mam od fundacji :) Co do tych trzech to niespodzianka!

   Usuń
 6. to zdradź tylko czy te z niespodzianki to też jakiś znajomy załatwił czy skąd? :D

  OdpowiedzUsuń