sobota, 25 lipca 2015

43. Reruhi Shimizu

Cześć,
Jeszcze trochę i jedziemy do Wisły! Nie mogę się doczekać z pewnością jak wielu innych kibiców w Polsce. Będzie świetnie. Bilety uszykowane, aparat również. Pora wywołać jeszcze zdjęcia. Coraz więcej już wiadomo na temat zawodników, którzy pojawią się na zawodach. Żałuję, że Severin Freund, Simon Ammann, Noriaki Kasai i wielu jeszcze innych skoczków nie pojawią się. Wielka szkoda.
Ostatnio otrzymałam paczkę z Japonii. Wysłałam każdy list oddzielnie ale ktoś był na tyle miły, że spakował wszystko do jednej koperty i wysłał mi 4 autografy. Do każdego była załączona kartka z imieniem i nazwiskiem - całe szczęście! Japończyków trudno rozszyfrować :) Dzisiejszy post będzie o jednym z nich.
Dziękuję wszystkim tym, którzy komentują oraz tym, którzy piszą tak miłe słowa na temat prowadzenia bloga i nie tylko :)

6 dni do LGP w Wiśle!

*.*


Kraj: Japonia
Data urodzenia: 4 grudzień 1993 r.w Myoko
Klub: Megmilk Snow Brand Ski Team
Rekord życiowy: 195 m na Letalnicy w Planicy (21 marzec 2013 r.)

Reprezentant Japonii w skokach narciarskich. Do 2011 roku był kombinatorem norweskim. W zawodach Pucharu Świata zadebiutował 24 listopada 2012 r. w Lillehammer zajmując 28. miejsce. Wraz z drużyną wywalczył brązowy medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.


Pozdrawiam serdecznie :)
PS. Wypchanych skrzynek!

7 komentarzy: