sobota, 21 listopada 2015

56. Clemens Aigner

Witam,
To już dzisiaj! Za parę godzin rozpocznie się pierwszy konkurs nowego sezonu skoków narciarskich! Wczoraj zapewne wielu kibiców, jak i też zawodników przeraził stan skoczni narciarskiej w Klingenthal. Pogoda nie dopisuje przez co śnieg, który co po chwilę był dowożony na skocznię, nie był w stanie się utrzymać. Dzisiaj rano wyglądało to już znacznie lepiej. Pojawił się w dodatku przymrozek i zawody chyba nie są zagrożone aczkolwiek różnie może się jeszcze zdarzyć. Jaki według was będzie ten weekend? Które miejsce zajmą Polacy w konkursie drużynowym? Jak będzie wyglądało ogólne podium? Czy któryś z naszych reprezentantów zajmie miejsce w czołowej 10. podczas niedzielnych zmagań?
Z racji na przełożone kwalifikacje z dnia wczorajszego, plan na ten weekend wygląda nieco inaczej. Oto on:

Sobota:
13:30 - oficjalny trening (2 serie)
16:15 - pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela:
12:30 - kwalifikacje
14:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego

Miejmy nadzieję, że uda się przeprowadzić zawody, bo wyczekiwanie do następnego weekendu będzie jak zgroza. Pozostało parę godzin, więc do tego czasu dokończę pisanie listów. Strach pomyśleć ile wyjdzie za nie na poczcie, gdyż są niektóre nieco cięższe ale czego się nie robi dla skoczków :) Do dzisiejszego bohatera postu także muszę jeszcze raz napisać ale poczekam jeszcze. Jak u was wygląda sprawa listów? Dostaliście jakieś nowe autografy?
Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy w TYPERA! To doprawdy niezła zabawa i w dodatku można wygrać wiele wspaniałych nagród :) Wszelkie informacje znajdziecie na stronie Wagraf Teamu, wystarczy, że klikniecie w wyróżnione przeze mnie słowo.

Aktualizacja postu (nowe autografy):
Gregor Schlierenzauer

Wymiana:
Gregor Deschwanden

*.*


Kraj: Austria
Data urodzenia: 2 luty 1993 r.
Klub: SV Innsbruck Bergisel
Rekord życiowy: 197,5 m na Letalnicy w Planicy (17 marzec 2016 r.)

Reprezentant Austrii w skokach narciarskich. Drużynowy brązowy medalista Zimowej Uniwersjady 2013, medalista mistrzostw kraju. Zadebiutował w Pucharze Świata 4 stycznia 2015 roku w Innsbrucku zajmując wówczas 50. miejsce.


Aktualizacja (07.06.16 r.):Aktualizacja (28.01.17 r.):Trzymajmy kciuki za naszych chłopaków! Oby było jakieś podium :)

8 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/10-krzysztof-biegun.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację!

  Zapraszamy na autografy od Ewy Farnej <3.
  http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/11/1-ewa-farna.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, bardzo ladna ta nowa kartka Clemensa i przemyślany podpis ;)

  OdpowiedzUsuń