piątek, 3 lipca 2015

Konkurs

Cześć,
Oto kolejny konkurs organizowany na tym blogu. Po 18 lipca będzie kolejny. Nie narzucam nikomu wzięcia udziału ale to fajna sprawa.
Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w komentarzu napisze "Biorę udział", a następnie prześle odpowiedzi na adres e-mail:
skijumping.polska@op.pl
Uprzejmie proszę o napisanie w temacie wiadomości "Konkurs". Proszę podać swoje imię i nazwisko. Aby włączyć się do walki o nagrody należy odpowiedzieć na 10 pytań oraz te, które znajdują się poniżej. 

1. W którym roku Adam Małysz odnotował największą ilość punktów Pucharu Świata w swojej karierze?
2. Toni Innauer dwa razy zakończył TCS (Turniej Czterech Skoczni) na 4. miejscu. W jakich latach miało to miejsce? Jakie pozycje (miejsca) zajmował wtedy w poszczególnych konkursach tego turnieju?
3. Jaką nazwę nosi cykl zawodów w skokach narciarskich przeznaczonych głównie dla dzieci i młodzieży, rozgrywanych na obiektach w Zakopanem, Wiśle, Szczyrku i Zagórzu od 2005 roku?
4. Piotr Żyła wygrał swój pierwszy konkurs Pucharu Świata razem z Gregorem Schlierenzauerem. W historii było tylko kilka takich przypadków. Kiedy, gdzie i komu zdarzyło się to po raz pierwszy? (zawody Pucharu Świata)
5. Noriaki Kasai to najstarszy skoczek regularnie występujący w Pucharze Świata. Ile wygrał konkursów Pucharu Świata do tej pory? (podaj kiedy i gdzie to było)
6. Podaj podium indywidualnych zimowych Mistrzostw Polski w skokach narciarskich (skocznia duża) z 1997 i 2010 roku.
7. Który z polskich skoczków jako pierwszy przekroczył granicę 200 metrów i gdzie miało to miejsce?
8. Ile metrów skoczył Kamil Stoch w pierwszej serii na normalnej skoczni, pobijając o metr jej dotychczasowy rekord, na IO w Soczi?
9. Ile medali Mistrzostw Świata wywalczyli do tej pory Austriacy? (indywidualne, drużynowe, mieszane)
10. W którym roku i gdzie odbył się pierwszy w Polsce konkurs skoków narciarskich?

Skoczkowie narciarscy często wracają wspomnieniami do niektórych konkursów, w których mogli brać udział. Adam Małysz - były reprezentant Polski w skokach narciarskich, dzięki studiu TVP prowadzi archiwum o swojej karierze skoczka. Jak widać, mnóstwo tych wspomnień ma i dosyć często do nich wraca. Czy jest taki moment związany ze skokami narciarskimi, który trwale utkwił Ci w pamięci? Czy jest jakiś skoczek, którego uznajesz za swojego ulubieńca? Kto to jest i czym ta osoba Ci zaimponowała? (może być też kilku)

Okres nadsyłania trwa do dnia 06.07.15 r. (koniec o godzinie 15:00). Podanie wyników nastąpi 09.07.15 r.
Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zamieszczenie swojego imienia i nazwiska na blogu:
Osoby piszące komentarz anonimowo, bardzo proszę o napisanie swoich inicjałów (imię i nazwisko). 
W drugim konkursie o którym wspominałam na górze, będzie można wygrać coś naprawdę fajnego, jednak nie zrażajcie się do dzisiejszego :) Nie wszystko poszło po mojej myśli, dlatego będzie jeszcze ten drugi.

1. miejsce:
Bransoletka Lilou z medalikiem.


2. miejsce:
Plakat Kamila Stocha z autografem + autograf z zakładki wymiana.


3. miejsce:
Dwa autografy z zakładki wymiana.


Pozdrawiam i powodzenia!

6 komentarzy:

  1. Biorę udział "AK"

    OdpowiedzUsuń
  2. Biorę udział :) "MR"

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne nagrody. Życzę wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia. Zapraszam na nowy poat blizejgwiazd.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń